Jak jsme sponzorovali utkání roku v Úhonicích

Setkání k příležitosti „utkání roku“ proběhlo v příjemné a rodinné atmosféře Úhonic s účastí místních obyvatel a také pozvaných zájemců i již nových obyvatel rodinných domů, které nabízíme.

Věříme, že tato akce umožnila novým obyvatelům se snadněji seznámit a načerpat místní atmosféru.

Bylo nám potěšením sponzorovat tuto událost. Velmi si Vaší hojné účasti vážíme a budeme doufat, že v budoucnu bude více příležitostí se potkat na další podobné události.

Srdečně, tým Projektové s. r. o.

Fotoreport z události

Jak vypadala pozvánka na utkání?

Vážení přátelé, klienti,

Srdečně Vás tímto, jménem Projektové s.r.o., zveme na fotbalové utkání roku – zápas “TJ SOKOL ÚHONICE stará garda VS. AMFORA” , kterým je společnost Projektové s.r.o. sponzorem.

Fotbalový zápas se uskuteční dne 24.5.2014 v 10.30 hod. na fotbalovém hřišti Úhonice.

Jako hlavní rozhodčí bude Dagmar Damková, moderátor Petr Novotný a čestného výkopu se ujme Antonín Panenka a Monika Absolonová. Samozřejmě nebudou chybět soutěže pro děti, občerstvení a autogramiáda hráčů Amfory.

Pro všechny přátele, příznivce, stávající či budoucí klienty společnosti Projektové s.r.o. jsme připravili neomezenou konzumaci nealko nápojů a piva zdarma.

Sraz 24.5.2014 v 09,30 hod. na staveništi u mobilních kanceláří Projektové s.r.o., kde obdržíte aktuální informace o stavbě + volné vouchery na konzumaci nápojů. Kde nás najdete?

Těšíme se na setkání s Vámi

tým Projektové s.r.o.